Kaçış Planı - Evacuation Plan

Acil bir durumda seçenekleriniz olması için farklı yönlerde birkaç alternatif olması gerekmektedir. Şiddetli hava koşullarına ve tehtitlere kapılmaktan kaçınmak için en yakın kaçış noktalarının bilinmesi gerekir. Önerilen tahliye yollarını izleyin. Kısayollar seçmeyin; engellenmiş olabilirler. Tehlikeli yollar veya geçişler ve devrilmiş elektrik hatları gibi yol tehlikelerine karşı dikkatli olun. Bu bağlamda hazırlanacak tahliye projeleri sizler için yol gösterici nitelikte olmalıdır.

Askeri tesis ve binalar için acil durum projelerinin hazırlanması, Hastaneler için acil durum krokilerinin oluşturulması, Havalimanı ve terminal binalarının acil kaçış projelerinin yapılması ile birlikte. İbadethaneler, İdari binalar, Kapalı spor merkezleri, kültür ve kongre merkezleri, müze ve kongre salonları, stadyum, hipodrom, veledromlar için acil durum tahliye planlarının hazırlanması işlerinin tamamında sizlere yardımcı olmaktayız.

Bununla birlikte hizmet verdiğimiz diğer yapı türleri de şunlardır; Ticaret merkezleri ve Alışveriş Merkezleri için acil durum tahliye planları. Toplu konut projeleri için acil durum projeleri. Tren, Gar ve istasyonlar için tahliye projeleri, Fuar merkezleri ve kompleksler için tahliye planları. Üniversite ve eğitim kurumları için acil durum tahliye krokileri. Yüksek yapılar ve rezidanslar için tahliye planları ile Oteller ve tatil köylerine özel olarak hazırlanacak tahliye planları.